Svijet | 12.02.2024.

Klinički centar Univerziteta u Sarajevu

Sebija Izetbegović dala otkaz

Dodala je i da, za sada, ne bi komentirala dalje taj čin.

Autor:  REDAKCIJA

Sebija Izetbegović, donedavna direktorica Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, dala je otkaz.

"Tačno je", kratko je za Politicki.ba rekla.

Dodala je i da, za sada, ne bi komentirala dalje taj čin.

Ranije su mediji objavili da je ona podnijela zahtjev za raskid radnog odnosa kako bi otišla u prijevremenu penziju.

U razgovoru za Politicki.ba Izetbegović je istakla da nastavlja pravnu borbu za dokazivanje validnosti svog magisterija i doktorata.

Sebija Izetbegović zastupnica je Stranke demokratske akcije u Skupštini Kantona Sarajevo.

Arbitrarnost i pritisci

Erozija akademske autonomije: Kako Senat UNSA zaobilazi struku

Kukavičije jaje

Od tragedije do bitke za fotelje: Tramvajska nesreća u sjeni montirane kampanje SDP-a protiv Sebije Izetbegović

Nova saradnja

Sebija Izetbegović o američkim investicijama i poboljšanom odnosu SDA i Američke ambasade

Dupli standardi

Tankoćutne siledžije

Početna Najnovije Najčitanije Na vrh